دانلود قالب رایگان وردپرس چند منظوره Neve Wordpress Theme

با توجه به اینکه روزانه تعداد افرادی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند افزایش می باید، گستره قالب ها و پوسته های وردپرس نیز به سرعت رو به افزایش است. اگر شما نیز یک وردپرس کار هستید احتمالا می دانید که یکی از بخش های مهم و اساسی در پیاده سازی یک وب سایت، انتخاب قالب مناسب و سازگار با کسب و کار و زمینه فعالیت شما می باشد.

شما می توانید با توجه به زمینه فعالیت خود و یا مشتریانتان، یک قالب اختصاصی در همان زمینه را مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال ممکن است شما قصد پیاده سازی یک سایت فروشگاهی را داشته باشید بنابراین می توانید یک قالب وردپرس که مخصوص سایت های فروشگاهی است استفاده کنید. اما در حالت دیگر می توانید به جای استفاده از یک قالب مختص یک نوع هدف خاص، از قالب های چند منظوره استفاده کنید.

همانطور که از عنوان قالب های چند منظوره پیداست، این نوع قالب ها با هدف ایجاد نوع خاصی از وب سایت ایجاد نشده اند، بلکه با در نظر گرفتن اصول و استاندارد های طراحی صفحات وب، شما را قادر می سازند تا هر نوع سایتی را با آن ها پیاده سازی کنید. فرقی نمی کند که شما قصد پیاده سازی یک سایت شخصی ساده را داشته باشید و یا یک فروشگاه آنلاین! این نوع قالب ها می توانند یک سایت تمام و کمال را به شما ارائه دهند.


قالب رایگان وردپرس چند منظوره Neve Wordpress Theme

این قالب یکی از قالب های چند منظوره حرفه ای می باشد که تاکنون بیش از 40.000 نصب فعال داشته است!

کدنویسی این قالب به گونه ای است که به شدت سریع بوده و سایت شما امتیاز خوبی را از نظر سرعت بارگزاری خواهد داشت. همچنین امکان سفارشی سازی بخش های مختلف این قالب به شما کمک می کند که تا حد زیادی قالب را مطابق با میل خود ویرایش و بروزرسانی  کنید. کاربردهایی که شما می توانید از قالب وردپرسی رایگان داشته باشید پیاده سازی سایت هایی همچون سایت های شخصی، سایت شرکتی، سایت استارتاپ ها، سایت ارائه نمونه کار ها و یا حتی یک فروشگاه اینترنتی می باشد.

پیاده سازی این قالب با در نظر گرفتن اصل AMP بوده و سرعت بارگذاری سایت شما را بالا برده و علاوه بر آن، طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو این قالب باعث شده کاربران سایت شما نمایش خوبی را بر روی هر نوع دستگاهی داشته باشند.

ار نکات مثبت دیگر این قالب می توان به سئوی کاملا حرفه ای و اصولی قالب اشاره کرد. به طوری که شما به سادگی می توانید وب سایت خود را در صفحات اول گوگل مشاهده کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که محتوای خود را نیز با رعایت اصول سئو وارد کنید.

در نهایت نکته قابل توجه و مهم این قالب سازگاری آن با صفحه ساز های محبوب از جمله Elementor, Brizy, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi می باشد.

با بکارگیری این قالب در پروژه های خود، روزمه خود را پربار تر از قبل کنید.


چرا پیشنهاد می دهیم از این قالب حرفه ای استفاده کنید؟

این قالب توسط گروه وب روبیک به صورت کاملا فارسی و راست چین شده به شما ارائه شده است.

فایل دانلودی شامل بسته نصب آسان، فایل اصلی قالب و فایل های درون ریز قالب می باشد.

طراحی این قالب به صورت کاملا واکنش گرا می باشد.


نظرات و پیشنهادات سازنده شما می تواند در ارائه قالب ها و محصولات بعدی ما بسیار موثر باشد...


کلمات کلیدی
wordpress طراحی سایت وردپرس طراحی سایت با وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب وردپرس رایگان قالب رایگان وردپرس قالب وردپرس شرکتی قالب وبلاگی وردپرس قالب شخصی وردپرس
close Car