دانلود قالب رایگان وردپرس پزشکی و سلامت Medical Way

قالب رایگان وردپرس پزشکی و سلامت Medical Way

یکی از گروه مخاطبان شرکت های طراحی سایت، پزشکان و مراکز سلامتی هستند. می توان گفت بی شمار زیر شاخه در این زمینه فعالیت وجود دارد که می تواند به عنوان مشتری شما به حساب آید.

در حال حاضر تعداد زیادی سایت پزشکی و سلامت فعال هستند و روزانه مطالب مفید و پر کاربردی را برای مخاطبانشان به اشتراک می گذارند. این قضیه می تواند عاملی امیدوار کننده برای طراحان سایت باشد چرا که بسیاری از پزشکان و مراکز سلامت به این نتیجه رسیده اند که داشتن یک وب سایت فعال و بروز می تواند تاثیر زیادی بر درآمد و افزایش اعتبار آن ها داشته باشد. بنابراین شما نیز نباید از این فرصت غافل شوید و هر چه سریعتر باید رزومه خود را در این زمینه آماده سازید.

با توجه به این نیاز بوجود آمده در میان پزشکان، قالب های آماده سایت پزشکی و سلامت فراوانی توسط افراد و شرکت های مختلف در دسترس شما قرار داده شده است. پس هرگز نگران طراحی سایت های با این زمینه فعالیت نباشید و با اطمینان این پروژه ها را از مخاطبانتان بپذیرید.


قالب رایگان وردپرس پزشکی و سلامت Medical Way

این قالب یک قالب وردپرس حرفه ای در زمینه پزشکی و سلامت می باشد که می توانید آن را به عنوان سایت یک مطب پزشک، سایت خبری سلامت و یا حتی یک شرکت تامین کننده تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار دهید. طراحی ریسپانسیو این قالب با استفاده از فریمورک قدرتمند بوت استرپ می باشد. بنابراین نگران نمایش آن بر روی دستگاه های مختلف نباشید. ساختار این قالب نیز با در نظر گرفتن مخاطبان این زمنیه فعالیت طراحی و پیاده سازی شده است. همچنین بخش سفارشی سازی این قالب تا حدی دست شما را در اعمال تغییرات باز گذاشته است که به راحتی می توانید این قالب را به یک قالب اختصاصی و منحصربفرد پیاده سازی کرده و رزومه ای حرفه ای را برای خود ایجاد کنید.

این قالب توسط گروه وب روبیک به صورت کاملا فارسی و راست چین در آمده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

برای بکارگیری این قالب کافیست فایل فشرده را دریافت کرده و از طریق یکی از روش های زیر نسبت به نصب قابل اقدام کنید:

  • استفاده از بسته نصب آسان: برای این کار کافیست فایل های موجود در پوشه Easy Installer را در فضای میزبانی خود قرار داده و فایل installer.php را در مرورگر فراخوانی کنید تا مرحله به مرحله پیش رفته و وردپرس را همراه با قالب و محتوای پیشفرض آن نصب کنید. پس از آن کافیست محتوای مورد نظر خود را با محتوای فعلی جایگزین کنید.
  • نصب فایل قالب به صورت تکی و درون ریزی ابزارک ها و محتوا: در صورتی که در حال حاضر شما صاحب یک سایت هستید و تنها تصمیم تعویض قالب را دارید میتوانید نسبت به نصب قالب اقدام کرده تا محتوای قبلی خود را از دست ندهید و آن ها را بر روی قالب جدید حفظ کنید. پس از نصب قالب تنها کافیست فایل wie موجود در فایل فشرده را برای ایجاد ابزارک های قالب درون ریزی کنید. همچنین با درون ریزی فایل xml موجود می توانید تمامی محتوای نسخه دمو را نیز به سایت خود اضافه کنید.


لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را با ما در میان بگذارید...


کلمات کلیدی
wordpress طراحی سایت وردپرس طراحی سایت با وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب وردپرس رایگان قالب رایگان وردپرس قالب وبلاگی وردپرس قالب شخصی وردپرس
close Car