دانلود قالب رایگان وردپرس چند منظوره Futurio

قالب رایگان وردپرس چند منظوره Futurio

اگر در حال راه اندازی پروژه ای هستید که ممکن است در آینده مشتری شما تصمیم به تغییر کاربری آن را بگیرد، قالب های چند منظوره وردپرس انتخاب مناسبی هستند.

منظور از تغییر کاربری این است شاید مشتری شما در آینده تصمیم به افزودن فروشگاه اینترنتی به سایت خود بگیرد! در این صورت شما باید قالبی را مورد استفاده قرار دهید که از افزونه های مورد نیاز فروشگاه های اینترنتی پشتیبانی کند و در آینده شما ملزم به تغییر کلی قالب نباشید!

پو.سته های چند منظوره وردپرس این شرایط را برای شما فراهم می کنند تا هر نوع سایتی از جمله سایت های شخصی، شرکتی، خبری و حتی فروشگاهی را راه اندازی کنید. در این نوع قالب ها شما به سادگی می توانید تنها با چند کلیک بخش های مورد نیاز را در حالت نمایش یا عدم نمایش قرار دهید.


قالب رایگان وردپرس چند منظوره Futurio

پوسته وردپرسی Futurio از جمله پوسته های رایگان و چند منظوره وردپرس می باشد که به شما این امکان را می دهد تا هر نوع سایتی را با هر زمینه فعالیتی پیاده سازی کنید. این پوسته دارای نسخه های دموی متعددی می باش که می توانید آن ها را مورد استفاده قرار دهید. گروه وب روبیک این قالب را به صورت فارسی و راست چین شده در اختیار شما قرار داده است. ما از دموی پیش فرض این قالب برای فارسی و راست چنین کردن آن استفاده کرده ایم اما شما می توانید نسخه های دیگر از دموی این قالب را نصب و فعال نمایید.

طراحی و پیاده سازی این پوسته به صورت کاملا واکنش گرا بوده و نمایش مناسبی را روی دستگاه های مختلف به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

ما برای استفاده آسان شما از این پوسته، در فایل دانلودی فوق، موارد زیر را در اختیارتان قرار داده ایم:

  • فایل بسته نصب آسان: با بکارگیری این فایل می توانید وردپرس را همراه با پوسته Futurio، افزونه ها و محتوای پیش فرض آن، نصب و راه اندازی کنید. پس از آن کافیست محتوای فعلی را با محتوای مورد نظر خود جایگزین کنید.
  • فایل پوسته و فایل های درون ریز محتوا و ابزارک: اگر در حال حاضر صاحب یک سایت هستید و نمی خواهید محتوای فعلی آن را از دست بدهید از این فایل ها استفاده کنید. با بکارگیری فایل های درون ریز پوسته می توانید ابزارک ها و محتوای پیش فرض را نیز به سایت خود اضافه کنید.


امیدواریم با بکارگیری این قالب رزومه خود را روز به روز پربارتر کنید

لطفا نظرات سازنده خود را در رابطه با این پوسته با ما در میان بگذارید.


کلمات کلیدی
wordpress طراحی سایت وردپرس طراحی سایت با وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب وردپرس رایگان قالب رایگان وردپرس قالب وردپرس شرکتی قالب وبلاگی وردپرس قالب شخصی وردپرس
close Car