دانلود قالب وردپرس حرفه‌ای شرکتی کرانه سازگار با المنتور

قالب وردپرس حرفه‌ای شرکتی کرانه سازگار با المنتور

یکی از مهمترین دغدغه های برنامه نویسان و طراحان سایت، راه اندازی وب سایت های شرکتی در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا است. در کنار آن، پیاده سازی راحت و بدون دردسر وب سایت، از جمله عوامل تاثیرگذار بر دریافت یا عدم دریافت پروژه های طراحی سایت شرکتی می‌باشد.

در این میان افرادی که پیاده سازی سایت های شرکتی با وردپرس را در دستور کار خود قرار داده‌اند، با انتخاب یک قالب یا پوسته وردپرس حرفه‌ای، این دغدغه را برای خود کاهش داده و با انتخاب هوشمندانه قالب نسبت به امکانات و ویژگی های مورد نیاز مشتری، بهره‌وری خود را تا حد زیادی افزایش می‌دهند.

با در نظر گرفتن شرایط پیاده سازی انواع قالب های وردپرس، می‌توان قالب ها را به دو گروه سازگار با صفحه ساز و عدم سازگار با صفحه سازها گروه‌بندی کرد. صفحه سازها به شما این اجازه را می‌دهند که صفحات وب سایت را به سادگی و با کشیدن و رها کردن عناصر مورد نظر پیاده سازی کنید. همانطور که می‌دانید در میان صفحه ساز های موجود، افزونه المنتور یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین صفحه ساز ها به حساب می‌آید.

 

پوسته وردپرس شرکتی کرانه کاملا سازگار با المنتور

قالب وردپرس شرکتی کرانه، یک قالب پیاده سازی شده بر پایه صفحه ساز قدرتمند المنتور می‌باشد. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی و بدون نیاز به دانش کدنویسی، صفحات سایت خود را سفارشی سازی کرده و مطابق با نیاز و سلیقه مشتری، وب سایت را تکمیل و ارائه کنید.
تیم وب روبیک در جهت ارائه محصولی با کیفیت و متمایز نسبت به سایر قالب های وردپرس، با بکارگیری افزونه
Elementor Pro و افزودن قابلیت های اختصاصی به این افزونه، شرایط استفاده از عناصر منحصربفرد و خلاقانه را برای شما فراهم کرده است.

همچنین نکته قابل توجه در پوسته وردپرس شرکتی کرانه اینکه، ما تمامی بخش های مورد نیاز جهت بروزرسانی محتوا را در ناحیه مدیریتی وردپرس در اختیار شما قرار داده‌ایم. بنابراین شما برای مدیریت و بروزرسانی محتوای بخش هایی همچون خدمات، نمونه کارها، اعضای تیم و نوشته های بلاگ، حتی مجبور به کار با افزونه المنتور نیستید و به سادگی می‌توانید مطالب جدید را در ناحیه مدیریتی وردپرس به وب سایت خود اضافه کنید.


بخش ها و امکانات پیش بینی شده در این پوسته عبارتند از:

 • هدر و اسلایدر حرفه‌ای در صفحه نخست قالب
 • ناحیه معرفی شرکت و مزایای رقابتی در قالبی زیبا  و منحصربفرد
 • نمایش خدمات شرکت همراه با صفحات داخلی معرفی کامل خدمات
 • ناحیه نمایش نمونه کار های شرکت در باکس های زیبا و خلاقانه
 • ناحیه نمایش آمار و عملکرد شرکت به شکل شمارنده
 • بخش معرفی اعضای تیم همراه با لینک شبکه های اجتماعی
 • ناحیه نمایش نظرات مشتریان بصورت اسلاید
 • بلاگ حرفه‌ای در قالب باکس های اختصاصی و کاربرپسند
 • ناحیه نمایش لوگوی برخی از مشتریان یا همکاران شرکت
 • فرم عضویت در خبرنامه شرکت در ناحیه پایینی صفحه
 • فوتر یا پاورقی حرفه‌ای و کاربردی

 

ویژگی های منحصربفرد قالب شرکتی کرانه

 

 

قالب وردپرسی شرکتی کرانه مناسب چه کسب و کارهایی هست؟

با توجه به پیاده سازی این محصول توسط صفحه ساز المنتور پرو، شما به سادگی می‌توانید تمامی بخش های پوسته را مطابق با نیاز های خود سفارشی کنید، بنابراین هیچ محدودیتی در پیاده سازی انواع وب سایت در زمینه فعالیت های مختلف وجود ندارد. گروه وب روبیک در تلاش است با ارائه دمو های گوناگون و مناسب برای کسب و کارهای مختلف، شرایط را برای بکارگیری این قالب بدون نیاز تغییرات برای انواع کسب و کارها فراهم کند.


کلمات کلیدی
wordpress طراحی سایت وردپرس طراحی سایت با وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس خرید قالب وردپرس فروش قالب وردپرس قالب وردپرس شرکتی قالب وردپرس حرفه ای
close Car