دانلود قالب وردپرس شرکتی Rapoo سازگار با المنتور

قالب وردپرس شرکتی Rapoo سازگار با المنتور

هر کسب و کار یا شرکتی که خدمات یا محصولاتی را ارائه می‌دهد به یک وب‌سایت برای ارایه خدمات یا فروش محصولاتش نیاز دارد. این شرکت‌ها برای راه‌اندازی می‌توانند از دو شیوه استفاده کنند. شیوه اول کدنویسی و استخدام یک برنامه نویس حرفه‌ای برای این کار است که نیازمند هزینه زیاد، زحمت فراوان و زمان بیشتر است. گزینه دوم استفاده از وردپرس و قالب‌های آماده سایت شرکتی آن است که به برنامه‌نویس حرفه‌ای نیاز ندارد و یک برنامه‌نویس آماتور یا حتی خودتان می‌توانید با استفاده از آن سایتتان را پیاده‌سازی کنید. این گزینه هزینه بسیار کمتر، راحتی بیشتر و سرعت بالاتر را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد که مورد بسیار مطلوبی برای شرکت‌ها یا کسب و کارهای نوپا می‌باشد.

قالب وردپرس شرکتی Rapoo یکی از این قالب‌های آماده سایت شرکتی وردپرس است که توسط تیم حرفه‌ای وب روبیک به شما ارایه شده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن، بتوانید بهترین طراحی سایت وردپرسی خودتان را انجام دهید.

اگر شما برنامه‌نویس هستید و قصد دارید یک وب سایت شرکتی را از پایه کدنویسی کنید، می‌توانید قالب بوت استرپ شرکتیRapoo  را نیز از وب روبیک دریافت نمایید.


قالب وردپرس شرکتی Rapoo چه کاربردی دارد؟

این قالب دارای کاربردهای فراوان می‌باشد و امکان استفاده از آن برای شرکت‌های مختلف وجود دارد. ما در ادامه به معرفی دو نمونه از این شرکت‌ها می‌پردازیم.

طراحی سایت شرکت مشاوره و بازاریابی

شرکت‌های مشاوره و بازاریابی می‌توانند از این قالب آماده وردپرس شرکتی برای طراحی سایت شرکت خودشان استفاده نمایند. آن‌ها می‌توانند از قسمت نظرات مشتریان و نمونه‌کارها جهت نمایش رزومه قبلی خود و رضایت مشتریان استفاده نمایند.

پیاده‌سازی سایت شرکت ارایه‌دهنده هاست و دامین

این سایت‌ها نیاز به معرفی خدمات‌شان به طور کامل دارند، زیرا اکثر افراد به طور کامل با مفهوم هاست و دامین آشنا نیستند. شرکت‌های هاست و دامین می‌توانند با پیاده‌سازی سایت خودشان با این قالب از بخش معرفی خدمات آن جهت این کار استفاده کنند.

و.....


قالب وردپرس شرکتی Rapoo چه ویژگی‌هایی دارد؟

این قالب دارای ویژگی ها و امکانات گسترده‌ای می‌باشد که به شما ابزارهای مختلفی را برای کاربردهای مختلف ارائه می‌دهد. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما چند ویژگی مهم این قالب را بررسی می‌کنیم.

  • پشتیبانی از صفحه‌ساز المنتور

این قالب از صفحه‌ساز حرفه‌ای المنتور پشتیبانی می‌کند که به شما ابزارهای زیادی برای ساخت صفحات متفاوت در سایت ارایه می‌دهد و محدودیت‌های شما را بسیار کم می‌کند.

  • دارای 2 نوع هدر متفاوت و کاربر پسند

این قالب با استفاده از 2 نوع هدر متفاوت و کاربرپسند به شما امکان طراحی جذاب  هدر سایت را می‌دهد که شما می‌توانید از آن‌ها جهت جذب بیشتر مخاطب و نگه‌داشتن بیشتر آن‌ها در سایت استفاده نمایید.

  • دارای 4 صفحه نخست اختصاصی

شما در این قالب 4 صفحه نخست اختصاصی منحصر به فرد و جذاب را در اختیار دارید که به متفاوت بودن سایت شما نسبت به دیگر سایت‌ها کمک می‌کند.

  • طراحی و پیاده‌سازی به صورت کاملا واکنش‌گرا

این قالب، با طراحی واکنش‌گرا نگرانی شما نسبت به نمایش سایت در دستگاه‌های مختلف را به طور کامل از بین می‌رود و سایت شما را با توجه به دستگاه مورد استفاده کاربر به طور خودکار تنظیم می‌کند.


کلمات کلیدی
wordpress طراحی سایت وردپرس طراحی سایت با وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس خرید قالب وردپرس فروش قالب وردپرس قالب وردپرس شرکتی قالب وردپرس حرفه ای
close Car