دانلود قالب وردپرس تک صفحه ای یلدینو | لندینگ جشنواره فروش

قالب وردپرس تک صفحه ای یلدینو | لندینگ جشنواره فروش

مناسبت‌های خاص مانند شب یلدا، فرصتی ویژه برای فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های دیگر است تا بتوانند محصولات خاص خود را به فروش برسانند. در این میان نقش طراحان سایت فروشگاه اینترنتی، بسیار قابل اهمیت می‌باشد، زیرا صاحبان این فروشگاه‌ها برای فروش نیاز به یک لندینگ پیج ویژه یا صفحه فرود شب یلدا دارند تا بتوانند محصولات خاص خود را با قیمت مناسب این شب در آن‌جا قرار دهند. طراحی جذاب و مشتری‌پسند این صفحه فرود بر عهده طراح سایت می‌باشد.  

طراحان سایت برای پیاده‌سازی این لندینگ پیج نیاز به یک قالب با طراحی ویژه و امکانات خاص دارند تا بتوانند مخاطب را با استفاده از این صفحه فرود به فروشگاه اینترنتی جذب کنند و فروش محصولات را بالاتر ببرند. قالب وردپرس جشنواره فروش یلدینو یکی از قالب‌های وردپرسی است که این طراحی و امکانات را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند از آن برای طراحی بهتر صفحه فرود شب یلدا استفاده کنند.

همچنین شما می‌توانید قالب بوت استرپ لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو را نیز از وب روبیک دریافت کنید.


قالب وردپرس تک صفحه ای یلدینو چه کاربردی دارد؟

فروشگاه‌های اینترنتی متفاوت می‌توانند از قالب وردپرس جشنواره فروش یلدینو برای راه‌اندازی جشنواره فروش در شب یلدا استفاده کنند. در این جشنواره به طور معمول محصولات ویژه با قیمت پایین‌تر و یا پیشنهادهای ویژه مثل خرید یک محصول و دریافت یک محصول هدیه در کنار محصول اصلی، به مشتری ارائه می‌شود که می‌توانند باعث افزایش جذب مشتری شما و فروش شوند و همچنین باعث می‌شوند که کسب درآمد فروشگاه اینترنتی شما نیز به طور چشمگیری افزایش یابد.


قالب وردپرس لندینگ پیج یلدینو چه ویژگی‌هایی دارد؟

این قالب دارای ویژگی‌ها و امکانات بسیاری است که به طراحان سایت فروشگاه‌های اینترنتی و صاحبان آن‌ها در جهت طراحی یک لندینگ پیج یا صفحه فرود جذاب و مناسب شب یلدا کمک زیادی می‌کند. در ادامه به معرفی برخی از ویژگی‌های این قالب وردپرسی می‌پردازیم.

 • طراحی و پیاده‌سازی اختصاصی توسط تیم وب‌ روبیک
  این قالب وردپرس توسط تیم وب روبیک طراحی شده است تا به شما در جهت راه‌اندازی جشنواره فروش بهتر و کسب درآمد بیشتر کمک کند.
 • طراحی ریسپانسیو و کاملا واکنش‌گرا
  طراحی این قالب به صورت ریسپانسیو و کاملا واکنش گرا انجام شده است تا به شما در جهت نمایش بهتر سایت در دستگاه‌های مختلف کمک کند.
 • امکان استفاده برای فروشگاه‌های غیر وردپرسی
  امکان استفاده از این قالب وردپرسی برای طراحی لندینگ پیج یا صفحه‌فرود فروشگاه‌های اینترنتی غیر وردپرسی نیز وجود دارد که باعث می‌شود تا این فروشگاه‌ها هم بتوانند راحت‌تر جشنواره فروش شب یلدا خود را پیاده‌سازی کنند.
 • عدم وابستگی به افزونه ووکامرس
  این قالب وردپرسی به افزونه ووکامرس وابسته نیست و برای استفاده از این قالب تنها کافیست با صفحه ساز قدرتمند المنتور آشنا باشید و محصولات مد نظر را در این صفحه به نمایش بگذارید.

و...

این تنها برخی ار ویژگی های این لندینگ پیج جشنواره فروش بود. برای مشاهده سایر ویژگی های این محصول، پیش نمایش را مشاهده کنید.کلمات کلیدی
landing page (صفحه فرود) wordpress طراحی سایت وردپرس طراحی سایت با وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس خرید قالب وردپرس فروش قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب وردپرس فروشگاهی قالب وردپرس حرفه ای
close Car