قالب وردپرس فروشگاهی

قالب وردپرس سایت فروشگاه اینترنتی به صاحبان این نوع سایت ها کمک می‌کند تا بتوانند سایت فروشگاه وردپرسی خودشان را به راحتی و به صورت ریسپانسیو آماده کنند.

1 محصول یافت شد.


مرتب سازی بر اساس: جدیدترین بیشترین دریافت بیشترین امتیاز
دسته بندی ها: قالب وردپرس فروشگاهی

NewStore - قالب وردپرس فروشگاهی نیواستور


 • فارسی و راست چین شده توسط تیم وب روبیک
 • ارائه شده بصورت کاملا رایگان
 • بیش از 2500 دانلود صورت گرفته در وب روبیک

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
بروزرسانی شده در 04 آذر 1398

  دانلود رایگان و خرید قالب وردپرس فروشگاهی

  برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی وردپرسی شما نیاز به استفاده از یک قالب وردپرس فروشگاهی و افزونه فروشگاهی ووکامرس دارید. این دو، موارد لازم برای آماده سازی یک فروشگاه اینترنتی ووکامرسی یا سایت فروشگاهی وردپرس را به شما می‌دهد.

  انواع مختلف قالب فروشگاه اینترنتی وردپرس

  قالب فروشگاه اینترنتی وردپرس به شما این اجازه را می‌دهد تا با استفاده از انواع مختلف قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرسی بتوانید سایت فروشگاهی وردپرس خود را بدون استفاده از کد نویسی و با استفاده از طراحی وردپرس، آماده سازی کنید.انواع فروشگاه اینترنتی مانند فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر، فروشگاه اینترنتی کیف و کفش، فروشگاه اینترنتی موبایل، فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و ... می‌توانند از پوسته فروشگاهی وردپرس برای راه اندازی فروشگاه وردپرس خودشان استفاده کنند.

   

  قالب فروشگاه اینترنتی وردپرس لوازم خانگی

  صاحبان فروشگاه اینترنتی می‌توانند از قالب فروشگاه اینترنتی وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خودشان استفاده کنند و با آماده سازی یک سایت فروشگاهی وردپرس حرفه ای به آنها در جهت بازاریابی اینترنتی بهتر و فروش بیشتر کمک می‌نماید.

  پوسته فروشگاه اینترنتی وردپرس طلا و جواهر

  قالب فروشگاه اینترنتی وردپرس صاحبان فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر را از جهت استخدام کدنویس و طراحی سایت با استفاده از کد نویسی راحت می‌کند و به آن ها در جهت طراحی راحت فروشگاه اینترنتی وردپرسی طلا و جواهر کمک می‌کند.

  افزونه فروشگاه ساز ووکامرس و افزونه های کمکی آن

  جهت طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس استفاده از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس میتواند بسیار کاربردی و مفید باشد. افزونه فروشگاه ساز ووکامرس علاوه بر امکانات بسیار دارای افزونه های کمکی چون افزونه پیامکی ووکامرس، افزونه پاپ آپ ووکامرس، افزونه بهینه سازی تصاویر ووکامرس، افزونه ارسال خبرنامه و ایمیل ووکامرس و... می‌باشد که به شما در جهت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ووکامرسی کاربردی و مفید کمک می‌کند.