دانلود فایل های تخصصی قالب صفحات

محصولات
ارزش محصول
فرمت محصول
نوع محصول
گروه بندی
قالب صفحات

قالب صفحات و کاربرد آن در طراحی سایت

همانطور که می‌دانید هر وب سایت، مجموعه ای از صفحات وب می‌باشد که به نحوی با یکدیگر ارتباط دارند و نهایتا آن وب سایت را تشکیل داده اند. برخی از وب سایت ها به صورت تک صفحه ای هستند و از آن ها به عنوان وب سایت های تک صفحه ای یاد می‌شود. اما در دنیای طراحی وب، اکثر وب سایت ها، به صورت چند صفحه ای طراحی و پیاده سازی می‌شوند.

پیش بینی پیاده سازی انواع صفحات وب، کاملا وابسته به نوع وب سایت و کسب و کاری می‌باشد که قصد طراحی سایت برای آن را دارید. اما با این حال تعدادی از صفحات هستند که در اکثر وب سایت ثابت بوده و غیر قابل انکار هستند.

از جمله صفحاتی که شما به عنوان یک طراح سایت باید آن ها را در نظر گرفته و ساختار آن ها را پیش بینی کنید، قالب و ساختار صفحاتی همچون قالب صفحه اصلی وب سایت، قالب صفحه درباره ما، قالب صفحه تماس با ما و این چنین صفحات می‌باشد. قالب و ساختار صفحات وب سایت های مختلف نسبت به نوع کسب و کار و زمینه فعالیتی که قصد طراحی سایت آن را دارید، ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال اگر قصد طراحی یک سایت فروشگاهی را دارید، هرگز نمی‌توانید از قالب صفحاتی همچون قالب صفحه میانی محصولات یا صفحه داخلی و معرفی محصول چشم پوشی کنید. در این راستا وب روبیک، این بخش از وب سایت را به انواع قالب های صفحات وب اختصاص داده است. در این بخش می‌توانید قالب های مختلف صفحات وب را دریافت کرده و در پروژه های طراحی سایت خود مورد استفاده قرار دهید.