دانلود فایل های تخصصی در دست ساخت

ارزش محصول
فرمت محصول
نوع محصول
گروه بندی
در دست ساخت

در دست ساخت و کاربرد آن در طراحی سایت

احتمالا تاکنون هنگام وارد کردن لینک یک وب سایت با صفحاتی همچون "در دست ساخت" یا "بزودی بر می گردیم" مواجه شده اید. شما به عنوان یک طراح سایت حرفه ای باید با این صفحات آشنایی کامل داشته باشید و قالب هایی را تحت برند خود فراهم کنید تا در هنگام نیاز آن را بکار بگیرید. برای درک بهتر این موضوع لطفا به این پرسش پاسخ دهید. هنگامی که شما یک پروژه جدید از یک کارفرما دریافت می کنید، تا زمان تکمیل و رونمایی از پروژه اگر کاربران آدرس وب سایت را در مرورگر خود وارد کنند با چه صفحه ای مواجه می شوند؟

این دقیقا تفاوت یک طراح سایت حرفه ای با یک طراح سایت غیر حرفه ای می باشد! طراحان حرفه ای زمانی که یک پروژه را شروع می کنند و یا اقدام به بروزرسانی یک سایت قدیمی می کنند، در اولین قدم روی لینک اصلی وب سایت، یک صفحه در دست ساخت یا صفحه بزودی برمیگردیم بارگزاری می کنند. با این کار شما به کارفرمای خود نشان می دهید که با یک شخص حرفه ای سر و کار دارند و به کاربران سایت نیز این پیام را می دهید که وب سایت مورد نظر آن ها در دست ساخت می باشد و می توانند کمی بعدتر به آن آدرس مراجعه کنند.

کاربردهای بیشتر صفحه در دست ساخت یا Under Construction

همچنین در بسیاری از اوقات می توانید اطلاعات کاربر را همچون پست الکترونیک یا شماره موبایل، از کاربران دریافت کرده تا زمان رونمایی از وب سایت به ایشان اطلاع دهید. اگر تاریخ رونمایی از وب سایت نیز قابل پیش بینی است، می توانید در صفحه Under Construction خود یک شمارنده را بکار بگیرید تا کاربران دقیقا بدانند چند روز و چند ساعت دیگر می توانند مجددا به سایت شما مراجعه کنند.