قالب بوت استرپ چند منظوره

قالب بوت استرپ چند منظوره به شما در جهت طراحی و پیاده سازی فرانت اند انواع مختلف سایت ها کمک می‌کند.

1 محصول یافت شد.


مرتب سازی بر اساس: جدیدترین بیشترین دریافت بیشترین امتیاز

قالب ریسپانسیو و چند منظوره Erase


 • فارسی و راست چین شده توسط وب روبیک
 • ارائه به صورت کاملا رایگان
 • دارای نمایش ریسپانسیو یا واکنش گرا

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
بروزرسانی شده در 06 مرداد 1398

  دانلود و خرید قالب بوت استرپ چندمنظوره

  شما می‌توانید از قالب بوت استرپ چندمنظوره را برای طراحی و پیاده‌سازی سایت‌های مختلف مانند سایت فروشگاه اینترنتی، سایت شخصی، سایت خبری، سایت آژانس‌های خدماتی و سایت تک صفحه‌ای استفاده کنید و برای این کار به فریم ورک دیگری نیاز نداشته باشید. این نوع قالب به شما امکان می‌دهد تا بتوانید این نوع سایت‌ها را به صورت ریسپانسیو، جذاب و حرفه‌ای پیاده‌سازی کنید.

   قالب بوت استرپ چندمنظوره برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

  صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی مانند فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر، فروشگاه اینترنتی موبایل، فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی، فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی می‌توانند از قالب بوت استرپ چند منظوره برای طراحی ریسپانسیو، جذاب و منحصر به فرد سایت خودشان استفاده کنند و برای این کار به فریم ورک دیگری نیاز نداشته باشند.

  پوسته بوت استرپ چند منظوره برای طراحی سایت شخصی

  قالب بوت استرپ چند منظوره به اشخاص مختلف مانند پزشکان، طراحان گرافیک، تولید کننده‌های محتوا، معماران امکان طراحی و پیاده‌سازی سریع و راحت سایت شخصی خودشان را می‌دهد. Multipurpose bootstrap template به آن‌ها کمک می‌کند تا این طراحی را به صورت ریسپانسیو، جذاب و حرفه‌ای انجام دهند و کاربران بیشتری را جذب سایت شخصی خودشان کنند.

  قالب بوت استرپ چند منظوره برای طراحی سایت خبری

  پوسته بوت استرپ چندمنظوره به صاحبان وبلاگ‌های خبری امکان طراحی جذاب‌ و منحصر به فرد سایت خبری خودشان را می‌دهد. این نوع قالب همچنین به آن‌ها کمک می‌کند تا سایت خبری خودشان را به صورت Responsive طراحی و پیاده‌سازی کنند و برای این کار نیاز به هیچگونه فریم ورک دیگری نداشته باشند.

  قالب چندمنظوره بوت استرپ برای طراحی سایت آژانس خدماتی

  صاحبان آژانس‌های خدماتی مانند آژانس گردشگری، آژانس دیجیتال مارکتینگ و آژانس تولید محتوا می‌توانند از قالب بوت استرپ چند منظوره برای آماده‌سازی سایت خودشان استفاده کنند. آن‌ها می‌توانند با استفاده از این نوع قالب طراحی سایت خودشان را به صورت ریسپانسیو انجام دهند.